Telefon: 506 990 571 - Mail info@ge24.pl

Energa Obrót oferuje pakiet „Telewizja tam, gdzie Ty”

Pierwsza w branży energetycznej, usługa sprzedaży prądu wraz z pakietem kanałów telewizyjnych została 1 sierpnia wprowadzona do katalogu Energi Obrót. Dzięki ofercie „Telewizja tam, gdzie Ty” klienci Energi będą mogli zabrać wraz ze swoim smartfonem i oglądać gdzie tylko zechcą 70 kanałów telewizyjnych dostępnych on-line na platformie WP Pilot.

 Z usługi korzystać można również na komputerach, w Android TV, a także urządzeniach mobilnych: tabletach oraz laptopach.

Prąd z telewizją to pierwsza taka oferta na rynku energetycznym

W ramach oferty „Telewizja tam, gdzie Ty” Energa Obrót proponuje klientom dwa pakiety kanałów:

  • Pakiet Prestiżowy Plus – to 70 kanałów telewizyjnych online, w tym 46 w jakości HD,
  • Pakiet Prestiżowy – to 62 kanały telewizyjne online, w tym 41 w jakości HD.

Klienci otrzymują dostęp do najpopularniejszych kanałów informacyjnych, sportowych i kanałów dla dzieci.

– Nasza oferta „Telewizja tam, gdzie Ty” to pierwszy taki produkt na polskim rynku. Urządzenia mobilne są jednym z najbardziej wygodnych kanałów konsumowania treści wideo, których popularność rośnie niezwykle dynamicznie. 70 najpopularniejszych stacji, w tym pakiety sportowe, czy poradnikowe w atrakcyjnej cenie, to ciekawa propozycja dla bardzo szerokiego grona klientów. Dodatkową zaletą jest brak kosztów montażu, instalacji, czy aktywacji pakietu. Telewizja podąża za Tobą – czyli jest dokładnie tam, gdzie Ty. Wystarczy dostęp do Internetu. – powiedział Dariusz Chrzanowski , wiceprezes Energi Obrotu.

 Cieszymy się ze współpracy z tak ważnym partnerem jak Energa Obrót. Sprzedaż prądu wraz kontentem telewizyjnym to odpowiedź na potrzeby konsumentów. WP Pilot pozwala na dostarczanie najatrakcyjniejszym programów niezależnie od urządzenia, z którego korzystamy i miejsca, w którym przebywamy. Dzięki temu spełniamy oczekiwania pełnej mobilności i elastyczności w oglądaniu telewizji – mówi Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot

Energa stawia na sport

W pakiecie Prestiżowym Plus, klienci mogą oglądać cztery kanały sportowe sieci ELEVEN SPORTS, w ramach których dostępne są rozgrywki najpopularniejszych lig, w tym hiszpańskiej La Ligi Santander, niemieckiej Bundesligi czy włoskiej Serie A TIM. Fani sportów motorowych zobaczą prestiżowe wyścigi Formula  1™ , a tenisa zmagania sportowców w ramach ATP World Tour.

W każdej z ofert klienci mogą skorzystać z dwóch wariantów rozliczenia energii elektrycznej.

 ENERGA Obrót konsekwentnie rozbudowuje swoje usługi. Dzisiaj nasi klienci mogą kupić również produkty związane z ubezpieczeniem czy dostępem do lekarzy. Naszą wizją jest być częścią życia naszych klientów w domu i w firmie, wypełniając je produktami i usługami z pogranicza bezpieczeństwa i rozrywki – dodał Dariusz Chrzanowski

Dostęp do usług telewizji online jest możliwy z Polski oraz wszystkich krajów Unii (w ramach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści). Oferta jest w sprzedaży od 1 sierpnia.

WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Telewizję w WP Pilot można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze, a także przez Chromecast.
Z usługi miesięcznie korzysta już prawie 1,9 mln realnych użytkowników (dane: Gemius/PBI, czerwiec 2018).

źródło: komunikat prasowy Grupy Energa S.A.

O admin

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz także użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>