Telefon: 506 990 571 - Mail info@ge24.pl

Witajcie w firmie GE24.PL

Nasza działalność:

Nasza firma powstała niedawno, ale kontynuuje tradycje rodzinnej firmy działającej w branży elektroenergetycznej od trzech pokoleń.

Posiadamy wysoko kwalifikowaną kadrę pracowników, znacznie rozbudowany  park maszynowy oraz zaplecze bazowo-magazynowe.

Prowadzimy działalność wykonawczą w zakresie elektroenergetyki, projektową, prowadzimy hurtownię, działamy w internecie poprzez nasz portal GE24.PL.

Wykonawstwo

60%

Oświetlenie uliczne

15%

Projektowanie

10%

Hurtownia elektroenergetyczna

10%

Portal GE24.PL

5%

Wykonawstwo

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace budowlane i remontowe linii elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia kablowe i napowietrzne, stacji transformatorowych.

Wystarczy jeden e-mail lub telefon a od razu przekonacie się, że warto z nami współpracować. Wśród naszych zadowolonych klientów są firmy polskie, ale także zagraniczne z Czech, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Chin i Indii.

OŚWIETLENIE ULICZNE

Instalujemy nowoczesne inteligentne LED-owe oświetlenie uliczne dla miast i wsi, jak również dla innych zleceniodawców instytucjonalnych i indywidualnych. Możliwe uzyskanie dofinansowania z funduszy unijnych i regionalnych celowych.

PORTAL GE24.PL

Prowadzimy portal GE24.PL gdzie umieszczamy najnowsze informacje ze świata elektroenergetyki, umożliwiamy nawiązywanie współpracy, handel, wymianę za pomocą naszej platformy i aplikacji mobilnej GE24.PL.

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy wszelkie prace projektowe związane z elektroenergetyką i pokrewne. Zajmuje się tym zespół naszych doświadczonych projektantów, którzy drobiazgowo i rzetelnie opracują każde zlecenie.

HURTOWNIA ELEKTROENERGETYCZNA

Prowadzimy własną hurtownię materiałów elektroenergetycznych oferując szybką dostawę w bezkonkurencyjnych cenach. Dajcie nam zestawienie potrzebnych materiałów – zapewnimy Wam kompleksową obsługę w rewelacyjnych cenach.

Za poszczególne działalności odpowiadają:

A.W.

Szef działu wykonawczego

Od prawie 40 lat działa w branży elektroenergetycznej w rodzinnej firmie początkowo prowadzonej przez ojca. Wyróżniony wieloma dyplomami. Energetyk z zamiłowania, sportowiec i filantrop.

K.W.

Szef hurtowni

Pracuje w branży elektroenergetycznej od kilkunastu lat, prowadził własną działalność handlową hurtową. Do spółki wniósł firmę i swoje zaangażowanie. W wolnych chwilach zajmuje się sportem.

O.W.

Szef projektów

Pracuje w firmie od kilkunastu lat, od początku zajmując się wykonawstwem i projektowaniem. Swoją działalność gospodarczą przeniósł do spółki i zajmuje się w niej nadzorem nad projektami.

Niektórzy z naszych klientów: