Oferty dostępne w serwisie» Jeżeli nasza wyszukiwarka nie znajdzie szukanego rekordu wówczas postara się podpowiedzieć Ci co mogło by Cię zainteresować.

Centrum pomocy

Na stronach centrum pomocy znajdziecie Państwo wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego korzystania z naszego portalu.

Dodaj_ofertę


DODAJ OFERTE

Nasz portal jest platformą współpracy, dlatego oferujemy wszystkim korzystającym z naszego portalu możliwość bezpłatnego zamieszczania swoich ofert sprzedaży czy też ofert usług wszelkiego rodzaju związanych z naszą branżą.

Dodanie oferty jest bardzo proste. Trzeba tylko kliknąć w pomarańczowy przycisk znajdujący się tu obok: Dodaj ofertę lub kliknąć znajdujący się w prawym górnym rogu strony i wypełnić go. Prosimy wypełnić wszystkie pola.

Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa Waszych danych i naszego serwera dodana oferta jest dostępna online po aktywacji przez naszego administratora co odbywa się niemal natychmiast po wysłaniu przez Was wypełnionego formularza.

W razie trudności z wypełnieniem formularza służymy wszelką pomocą.

Umieszczenie ogłoszenia wymga rejestracji w naszym portalu. Osoby nie zarejestrowane nie mają możliwości umieszczania swoich ogłoszeń.

Zapraszamy do częstego korzystania z naszego portalu ponieważ przyniesie to Wam korzyści w postaci nowych klientów a nam wielką satysfakcję.