Oferty dostępne w serwisie» Jeżeli nasza wyszukiwarka nie znajdzie szukanego rekordu wówczas postara się podpowiedzieć Ci co mogło by Cię zainteresować.

Centrum pomocy

Na stronach centrum pomocy znajdziecie Państwo wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego korzystania z naszego portalu.

FAQ


Jakie korzyści przyniesie mi uczestnictwo w platformie GE24.PL?

GE24.PL to platforma handlowo-usługowa przeznaczona wyłącznie dla firm działających w branży elektroenergetycznej. Z uwagi na jej zasięg ograniczony tylko do firm z naszej branży elektroenergetycznej dajemy wyjątkowe narzędzie producentom, dostawcom, usługodawcom i wykonawcom z branży poprawy efektywności działania.

Zamiast wielogodzinnych poszukiwań konkretnych materiałów na różnych stronach internetowych bądź wydzwaniania do różnych hurtowni wystarczy jedno ogłoszenie by znaleźć to czego się szuka. Bez stresu, bez straty czasu i w konsekwencji pieniędzy. Producenci i dostawcy umieszczając ogłoszenia o swoich materiałach i usługach docierają bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców bez potrzeby rozsyłania setek maili, pism, drogiej reklamy. Spróbujcie przeliczyć to na pieniądze. Bilans wyjdzie z całą pewnością pozytywny dla Was.


Dlaczego ogłoszenia w serwisie GE24.PL są bezpłatne?

GE24.PL Sp. z o.o. działa na innej zasadzie niż niektóre portale sprzedażowe, gdzie każde ogłoszenie jest płatne. My uważamy, że każde ogłoszenie powinno być bezpłatne, a my dbamy o zapewnienie wysokiego poziomu usług. W odróżnieniu od innych my nie pobieramy opłat od dokonanych transakcji ani zamieszczonych ogłoszeń.

Co to jest opcja Premium lub VIP?

Po rejestracji w naszym portalu automatycznie przysługuje abonament STANDARD, który jest całkowicie bezpłatny. Przewidujemy rozszerzenie abonamentu o opcję PREMIUM i VIP. Te dwie opcje będą umożliwiać skorzystanie z kilku dodatkowych usług, które w abonamencie podstawowym STANDARD nie będą dostępne. Dotyczyć to będzie m.in. certyfikatu zaufanego dostawcy, wykonawcy, projektanta itp. O tych usługach dodatkowych poinformujemy z chwilą ich uruchomienia.

Co to jest certyfikat zaufanego dostawcy, wykonawcy, projektanta?

Na podstawie ocen dokonywanych przez kontrahentów i użytkowników portalu GE24.PL będziemy przyznawać tytuł ZAUFANEGO DOSTAWCY (analogicznie ZAUFANEGO WYKONAWCY, ZAUFANEGO PROJEKTANTA itp) co znacznie podniesie prestiż firmy i przełoży się automatycznie na lepsze wyniki ekonomiczne. Znak graficzny przyznanego certyfikatu, jak i sam tytuł można wykorzystywać we wszelkich materiałach reklamowych. Przyznanie certyfikatu będzie związane z opłatą jednorazową roczną. Certyfikat zaufanego dostawcy (i innych) będzie przyznawany na wniosek firmy zainteresowanej jego uzyskaniem na okres jednego roku i może być wielokrotnie odnawiany. Więcej szczegółów podamy bezpośrednio zainteresowanym.

Kim są odbiorcy portalu GE24.PL?

Odbiorcami i użytkownikami portalu GE24.PL są firmy, organizacje, stowarzyszenia i fundacje działające w branży elektroenergetycznej związane z projektowaniem, wykonywaniem i remontami sieci elektroenergetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Dotyczy to wykonawców, producentów materiałów, dostawców energii elektrycznej, hurtowni materiałów elektroenergetycznych, projektantów, firm transportowych energetyki, firmy wykonujące usługi na rzecz energetyki m.in. wykonawcy przecisków, geodeci, agencje pośrednictwa pracy, tłumacze tekstów technicznych i inni.

Jak rozpocząć współpracę z portalem GE24.PL?

Najpierw trzeba się zarejestrować. W prawej górnej części strony głównej znajduje się odnośnik o treści "zarejestruj się". Należy kliknąć w ten odnośnik, który przeniesie nas do strony ZAREJESTRUJ SIĘ. Na stronie tej znajduje się formularz rejestracji, który trzeba wypełnić we wszystkich polach. Są to informacje podstawowe niezbędne do uzyskania loginu. Po aktywacji konta i zalogowaniu się trzeba uzupełnić informacje dotyczące posiadacza konta. Do przeglądania ofert i informacji na stronach portalu nie muszą być te informacje uzupełnione. Jednakże w momencie dodawania ogłoszenia bądź zawierania transakcji kupna brak tych informacji spowoduje odrzucenie ogłoszenia bądź transakcji.

Jaka ma być forma ogłoszenia?

Każde ogłoszenie po jego umieszczeniu jest sprawdzane przez nasz personel, by zapewnić najwyższą jakość ogłoszeń. Nie mamy wymagań co do formy. To zależy od naszego Ogłoszeniodawcy. Jednakże ograniczamy ogłoszenia do 30 linijek po 10 słów każda i max. 5 zdjęć bądź rysunków. Do limitu 30 linijek nie zaliczamy danych kontaktowych.

Jaki ma być format zdjęć?

Zdjęcia dołączane do ogłoszenia (bądź rysunki) muszą być w formacie bmp, gif, jpg, png, psd, drw, lub psp o dowolnej wielkości jednak nie przekraczające 300kB objętości. W przypadku zdjęć o niskiej jakości GE24.PL Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakość zdjęć umieszczonych w ogłoszeniach.

Co zrobić jeśli nie mogę wysłać ogłoszenia za pomocą formularza?

W przypadku gdyby z jakiegoś względu nie było możliwe wysłanie ogłoszenia za pomocą formularza prosimy o wysłanie go na adres mailowy: info@ge24.pl.

UWAGA!
W każdej chwili możecie uzyskać pomoc w dowolnej kwestii dotyczącej portalu GE24.PL kontaktując się z nami za pomocą e-maila, telefonicznie lub na czacie. Szczegóły na stronie CENTRUM POMOCY.