Telefon: 506 990 571 - Mail info@ge24.pl

Portal GE24.PL

Nazwa naszej firmy wzięła się od portalu, który funkcjonuje w sieci już 2 lata, a powstał z myślą o innowacyjnym rozwiązaniu w zaopatrzeniu firm elektroenergetycznych, jak również z myślą o propagowaniu najnowocześniejszej technologii, informowaniu o nowych trendach, o tym co ważnego wydarzyło się w związku z elektroenergetyką, a także perspektywach elektromobilności i odnawialnych źródeł energii.

Ponadto nasz portal ma również promować producentów, dostawców, hurtowników i wykonawców stąd tak rozbudowana jego struktura. Oczywiście portal jest responsywny a więc doskonale czytelny zarówno na tabletach jak i smartfonach. Oprócz stron z promowanymi firmami dajemy wszystkim bardzo przydatne narzędzie w poszukiwaniu partnerów handlowych – aplikację GE24App, dzięki której znajdziecie te firmy, których poszukujecie w swoim regionie, czy w całej Polsce zaznaczając krąg poszukiwań. Ze znalezionymi firmami możecie się skontaktować bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Reklama na naszym portalu jest bardzo efektywna bowiem trafia dokładnie w tę grupę celową do której jest przeznaczona. A cennik reklam jest dostępny na życzenie zainteresowanych. Uprzedzamy jednak – nasze ceny wcale nie są bolesne!