Telefon: 506 990 571 - Mail info@ge24.pl

Firma VOLT-TIM Dariusz Rudnicki rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Od tego okresu jest prężnie działającą i rozwijającą się jednostką przedsiębiorczości, dla której najważniejsze są: ciągłe pogłębianie wiedzy z dziedziny elektroinstalatorstwa, pełny profesjonalizm i estetyka montażu instalacji, rozwiązywanie problemów technicznych, budowa niezawodnych w funkcjonowaniu instalacji, terminowość, bezpieczeństwo oraz zadowolenie inwestora.

Przedsiębiorstwo od lat współpracuje z największymi dostawcami energii w Polsce. Od 2013 roku irma jest stałym partnerem TAURON Dystrybucja S.A. dla wykonawstwa przyłączy energetycznych na obszarze miasta i gminy Oleśnica, Bierutów i Długołęka.

W ofercie firmy: projektowanie i budowa złączy nN oraz stacji transformatorowych SN,  projektowanie, montaż oraz serwis szaf, pulpitów sterowniczych, rozdzielnic nN i SN, projektowanie, montaż oraz serwis rozdzielnic nN i SN wnętrzowych oraz wolnostojących, projektowanie oświetlenia drogowego, budowa stacji elektrycznych tj: siłowych, sterowania, oświetlenia, odgromowych.

VOLT-TIM Dariusz Rudnicki
Ul. Czereśniowa 8
55-100 Trzebnica
Tel.: 71 312 02 84
Tel. kom.: 609 295 069
E-mail: volttim@wp.pl