Telefon: 506 990 571 - Mail info@ge24.pl

Współpraca


Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy zarówno z producentami, hurtownikami jak i wykonawcami.

Nasza działalność jest różnorodna, ale związana z branżą elektroenergetyczną. Dlatego chętnie zapoznamy się z propozycjami współpracy na każdej płaszczyźnie, która może przynieść obopólne zyski.
W zakresie wykonawstwa możemy zlecać podwykonawstwo, bądź samemu być podwykonawcą. Wszelkie kwestie w tym zakresie są do ustalenia.

Możemy być przedstawicielami producentów na rynku lokalnym i krajowym – mamy szerokie kontakty w branży i znamy ją jak mało kto.

Możemy zamawiać większe partie materiałów u dostawców i hurtowników, bądź zapewniać kompleksowe zaopatrzenie wykonawcom.

Działamy w Internecie prowadząc własny rozbudowany portal GE24.PL. Tu możemy promować produkty, innowacje, pomysły. Możemy udostępnić naszą platformę handlową do sprzedaży produktów zainteresowanych firm. Możemy zapewnić reklamę, która dotrze do wszystkich w branży.

Niezależnie od tego działamy na portalach społecznościowych, gdzie możemy poprowadzić profile dla zainteresowanych. Wykonujemy strony internetowe i sklepy online.

Podsumowując współpraca z nami zawsze się opłaca – nasze ceny są konkurencyjne a efekty współpracy wymierne zarówno finansowo jak i wizerunkowo.
Czekamy na kontakt z Wami!